MARKALARIMIZ

  • SUKAR
  • Düzayak Duş Sistemi
  • Molozkule
  • Sukar Yalıtım
Düzayak Duş Sistemi

HakkımızdaGeri DönGeri Dön

Sukar Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri
 

1987 yılında ısı, su, ses, yalıtım ürünleri tedarikçisi ve uygulayıcısı olarak kurulan Sukar; 1998 yılından bugüne tesisat ve yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe, duş süzgeçleri ve kanal ızgaraları konusuna odaklanan, bu alanda ürünler üreten, pazarlayan ve ihraç eden tamamen Türk sermayeli bir kurum olarak çalışmaktadır. 
 

En Büyük Projelerin Birinci Tercihi
 

Yapılarda çatıdan zemine, bahçeden yollara kadar drenaj gerektiren her alandaki ihtiyaca; tesisat malzemelerine ve su yalıtımına uyumlu 1000'in üzerindeki süzgeç ve ızgara modeliyle cevap veren Sukar, kalite belgeli üretimiyle büyük projelerin birinci tercihi olmaya devam ediyor.
 

Geniş Ürün Portföyü
 

Türkiye'ye özgü ihtiyaçlarla, uluslararası standartları bir araya getirerek geliştirdiği ürünlerini fayda-maliyet avantajıyla, tesisat ve yalıtım uygulamacılarına sunan Sukar, aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerini her gün daha da mükemmelleştirmekte, ürün portföyünü genişletmektedir. Sukar, bu çalışmaları sayesinde yapı sektörüne, bu alandaki en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.