Line 13 Süzgeç SetiGeri DönGeri Dön

Teknik çizimler için tıklayınız.

Avantajları

- Kullanılan yalıtım malzemesinin, contası ve çelik flanşı ile alt gövdeye kilitlenmesini sağlayan sistemi sayesinde bitüm membran yalıtım malzemeleri ile %100 uyumludur.
- Yüksekliği ayarlanabilir üst gövdesi ile 1 cm'den 9 cm'e kadar dilediğiniz yükseklikte uygulayabilirsiniz. Bu özelliği ile montajı da son derece kolaydır.
- 304 kalite paslanmaz çelik çerçeveli ve ızgaralıdır.
- Sukar'ın geliştirdiği sulu/susuz koku önleyicisine sahiptir. Bu sayede sistemde su yokken de kötü koku ve böceklerden evinizi korur. İkiz gider özelliğine sahiptir.

Kullanım Alanları

Bitüm membran uygulaması yapılacak ıslak hacimlerde kullanılır. Mermer gibi kalın zemin kaplamasına uygulanacak veya ısı yalıtımı yapılacak tüm ıslak hacimler için önerilir.

Ticari Sunum

304 kalite paslanmaz çelik ızgara, sulu/susuz koku önleyici, 304 kalite paslanmaz çelik çerçeve (opsiyoneldir), yüksekliği ayarlanabilir üst gövde, koruma kapağı, bitüm membran montajlı ve paslanmaz çelik flanşlı alt gövdesi ile birlikte tam takım olarak satılmaktadır.

Montaj Kolaylığı

- Bitüm membran montajlı alt gövde tesisat yönüne göre ayarlanarak tesisata bağlanır.
- Paslanmaz çelik flanş halkası ile alt gövdeye sabitlenen bitüm membran etek, eğim şapının üzerine uygulanan bitüm membran katmanları arasına yerleştirilir, şaloma ile eritilerek birleştirilir. Bu uygulama sayesinde yalıtım malzemesi ile süzgecin bütünleşmesi sağlanır.
- Yükseklik ayarlı üst gövde, üzerinde bulunan tırnaklardan kesilerek ızgara yüksekliği 1 ile 9 cm arasında ayarlanarak uygulanır. İstenirse ek aparat ile uzatılabilir.

  • 15x15 cm Çelik Çerçeveli
    15x15 cm Çelik Çerçeveli
    Toplam 2 Ürün
  • 15x15 cm Plastik Çerçeveli
    15x15 cm Plastik Çerçeveli
    Toplam 2 Ürün